Kariéra a vzdělávání

Lékař/ka pro Oddělení lékařské mikrobiologie

Náplň práce odbornosti mikrobiologie:

  • Diagnostická činnost v oboru lékařské mikrobiologie včetně činnosti Antibiotického střediska
  • Po zapracování v pracovní náplni důraz na konzultace antibiotické léčby s klinickými lékaři
  • Aktivní spolupráce s klinickými lékaři a oddělením nemocniční hygieny v rámci surveillance a prevence nozokomiálních nákaz

Požadavky

  • VŠ vzdělání, specializace v oboru lékařské mikrobiologie
  •  Aktivní zájem o obor
  • Trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost
  • Samostatnost a pečlivost

Nabízíme

  • Náborový příspěvek 400.000,- Kč
  • Práce v mladém dynamickém kolektivu
  • Moderní vybavení laboratoře (MALDI TOF)
  • Plný pracovní úvazek, po zapracování trvalý pracovní poměr
  • Dobré mzdové ohodnocení
  • Podpora dalšího vzdělávání
  • 6 týdnů dovolené + 2 sick days
  • Příspěvek na dojíždění či bydlení ve výši 10.000, Kč/měsíc pro „mimotáborské“ po dobu prvních 12-ti měsíců zaměstnání
  • Parkování v areálu nemocnice zdarma
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Vlastní jídelna

Další benefity nemocnice a informace o oddělení na www.nemta.cz

Nástup

možný ihned nebo dle dohody.

Odbornost mikrobiologie je držitelem NASKL II

Kontaktní osoba:

Dotazy mohou uchazeči směřovat na:
MUDr. Jana Chocholová,
člen představenstva,

Tel: 381 606 600
Email: jana.choch@nemta.cz

Máte zájem o pozici?

Nástup možný ihned nebo dle domluvy.

Vložit přílohu

Nahrát další soubor

Údaje označené * je nutné vyplnit.