Kariéra a vzdělávání

Lékař/ka pro Psychiatrické oddělení

Požadujeme

• vhodné i pro absolventy VŠ
  • uvítáme zařazení v přípravě v oboru, ale není podmínkou
  • specializovaná způsobilost v oboru vítána, ale není podmínkou
  • zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost

Nabízíme

• práci ve stabilní společnosti na moderně vybaveném pracovišti
  • přátelský pracovní kolektiv zaměřený na medicínskou kvalitu a empatii
  • plný pracovní úvazek
  • dobré mzdové ohodnocení
  • náborový příspěvek 300.000,- až 400.000,- dle stupně vzdělání
  • plně hrazené specializační vzdělávaní
  • rozsáhlou nemocniční knihovnu
  • pro „mimotáborské“ příspěvek na bydlení či dojíždění 10.000,- Kč měsíčně po dobu prvních 12-ti měsíců zaměstnání
  • 6 týdnů dovolené + 2 dny sickdays
  • parkování v areálu nemocnice zdarma
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • vlastní jídelna
  • další benefity

Nemocnice Tábor, a.s. má akreditaci na spec. vzdělávání lékařů.

Na podzim 2020 byla dokončena výstavba nového pavilonu psychiatrie, čímž došlo k zefektivnění a zkvalitnění poskytované psychiatrické péče.

Nová budova umožňuje nejen hospitalizaci v otevřeném režimu, tak jako doposud, ale i v režimu uzavřeném, který bude v rámci našeho zdravotnického zařízení poskytován poprvé. Větší prostor dostane i ambulantní péče a péče v tzv. stacionáři. Do budovy se přesune i AT ambulance polikliniky Světlogorská. Součástí budovy je i zázemí pro spolupráci se spolkem FOKUS Tábor, nestátní neziskovou organizací, která je zaměřená na odbornou pomoc lidem s vážným duševním onemocněním. Budova sama pak poskytuje výrazně lepší, a především bezpečnější provozování. Prostory nové psychiatrie nabídnou: 15 lůžek akutních příjmových s možností poskytovat intenzivní péči; 25 lůžek s psychoterapeutickým a rehabilitačním programem; ambulance pro psychiatry i psychology, denní terapeutický stacionář. Lůžkové pacientské pokoje jsou jedno nebo dvoulůžkové s vlastním sociálním zázemím.

Budoucím lékařům při studiu v posledních dvou ročnících VŠ nabízíme stipendijní příspěvek, který je vázán na uzavření pracovního poměru po ukončení studia.
5.000,- měsíčně pro mediky v 5. ročníku
10.000,- měsíčně pro mediky v 6. ročníku

Kontaktní osoba:

Dotazy mohou uchazeči směřovat na:
MUDr. Veronika Dreslerová,
primářka PSYCH,

Tel: 381 606 700; 606 529 489
Email: veronika.dreslerova@nemta.cz

Máte zájem o pozici?

Nástup možný ihned nebo dle domluvy.

Vložit přílohu

Nahrát další soubor

Údaje označené * je nutné vyplnit.