Konec roku 2017 plný akcí – malé ohlédnutí

Konec roku 2017 plný akcí – malé ohlédnutí

Za nemocnými dětmi přijeli pražští herci s divadelním představením „Poví Ti to přísloví“ a pro dospělé nemocné zase zorganizovali Dobrovolníci naší nemocnice taneční představení dětí z 1. základní školy Black Horse. Všem těm, kteří přispěli k pohodovému a klidnému konci minulého roku, mnohokrát děkujeme a těšíme se na spolupráci i v roce 2018.
Vánočního futsalového turnaje integrovaného záchranného systému Tábor se zúčastnilo celkem sedm týmů: tři týmy Policie ČR Tábor, Hasičský záchranný sbor ČR Tábor, Vojenský útvar Tábor, Celní správa Tábor a zdravotníci nemocnice Tábor, a.s., S obrovským sportovním nasazením vybojovalo družstvo zdravotníků krásné třetí místo. Hráčům děkujeme za úžasný sportovní výkon a k bronzu gratulujeme!!!