Letní posezení s kytarou na oddělení Následné péče

Letní posezení s kytarou na oddělení Následné péče

ODN2„Není nutno, není nutno, aby bylo přímo veselo…“, tóny nejen této písně, ale i mnoho dalších trempských či lidových písní si v pondělí 25. července zazpívali pacienti oddělení následné péče. „Letní posezení s kytarou“ pro ně zorganizovalo Dobrovolnické centrum Nemocnice Tábor, a.s.. Zpívalo se na přání, tančilo se, ani malé občerstvení nechybělo. „Pro nás je to úžasné zpestření jinak všedního odpoledne“, souhlasně odpovídali pacienti na otázku, jak se jim uspořádaná akce líbí. A komu se nechtělo zpívat, „jen“ poslouchal. Celé odpoledne tak doprovázela dobrá nálada, radost a smích.

ODN1Všem organizátorům, kteří se na tomto výjimečném odpoledni podíleli, mnohokrát děkujeme a těšíme se na další společná setkání!

Martina Janouchová