NA TEST COVID19 JE NUTNÉ SE NYNÍ OBJEDNAT NA URČITÝ ČAS

NA TEST COVID19 JE NUTNÉ SE NYNÍ OBJEDNAT NA URČITÝ ČAS

Z důvodu narůstajícího zájmu o vyšetření na COVID19 a snahy minimalizovat riziko šíření mezi pacienty čekajícími na testování  JE NUTNÉ OBJEDNÁNÍ ZÁJEMCŮ NA URČITÝ ČAS. Maximální denní limit počtu provedených vyšetření je v pracovních dnech stanoven na 80 testů/den, o víkendech  40 testů/den.

K vyšetření se objednávejte telefonicky na telefonním čísle 775 863 113 (*). V rámci telefonické objednávky, bude zájemce objednán na konkrétní datum a čas.
* Pokud je tel. linka obsazená, zdravotník mluví s pacientem, který se dovolal před Vámi, zkoušejte spojení opakovaně. Prosíme o pochopení a trpělivost.
Zájemci o vyšetření, kteří přijdou do odběrového místa bez objednání, si musí na vyšetření počkat a budou vyšetřeni v nejbližší volný čas, ovšem s ohledem na maximální stanovenou denní kapacitu!
POKUD CESTUJETE DO ŘECKA, VEZMĚTE S SEBOU K ODBĚRU VÁŠ CESTOVNÍ PAS!!!!!!