NEMOCNICE TÁBOR, a.s. ZÍSKALA CERTIFIKÁT CZECH STABILITY AWARD „AAA-excelentní“

NEMOCNICE TÁBOR, a.s. ZÍSKALA CERTIFIKÁT CZECH STABILITY AWARD „AAA-excelentní“

Ve středu 10. září byl táborské nemocnici předán certifikát CZECH Stability Award. Nemocnice Tábor, a. s., dosáhla v ratingovém hodnocení nejvyššího možného stupně AAA – excelentní.

Společnost se tak řadí mezi nejstabilnější firmy v České republice. Předání se uskutečnilo za účasti předsedy představenstva Nemocnice Tábor, a. s., Ing. Ivo Houšky, náměstkyně hejtmana Jihočeského kraje Mgr. Ivany Stráské, zástupců poradenské společnosti Bisnode a dalších hostů. „Ocenění Nemocnice Tábor, a.s. formou certifikátu CZECH Stability Award zvyšuje důvěryhodnost a prestiž této instituce. Je zárukou stability vůči partnerům, zaměstnancům a v neposlední řadě také pacientům. Z výsledku hodnocení navíc vyplývá, že ocenění této akciové společnosti není náhodné, ale potvrzuje její dlouhodobé úsilí,“ říká ředitelka PR společnosti Bisnode Petra Štěpánová. Současně dodává: „Na certifikát CZECH Stability Award má nárok méně než půl procenta společností, které v ČR poskytují zdravotní péči. O to má ocenění táborské nemocnice větší význam.“ „Hodnocení a certifikát CZECH Stability Award je pro nás potvrzením dosahovaných výsledků a současně i závazkem do budoucnosti, protože stabilita není daná jednou pro vždy,“ říká předseda představenstva Nemocnice Tábor, a. s., Ing. Ivo Houška. Hodnocení CZECH Stability Award vyhlašuje poradenská společnost Bisnode Česká republika, a. s., ve spolupráci se sdružením CZECH TOP 100.